Menu

Atelier Mody Hanna Bieńkowska :: Artystyczne Krawiectwo Miarowe - Szycie na miarę : Suknie wieczorowe : Suknie ślubne : Suknie koktajlowe : Suknie wizytowe : Suknie artystyczne, suknie okolicznościowe: na sylwestra, komunię, chrzest, studniówkę...

O nas

Hanna Bieńkowska

Hanna Bieńkowska jest zarówno projektantką, jak i bizneswoman, dzieli swoją uwieńczoną sukcesem działalność, na dwa nieodłącznie związane ze sobą nurty: produkcję kokard i projektowanie ubiorów.

Sukces biznesowy pozwolił na realizację marzeń i otwarcie własnego atelier mody. W studio tym, można uszyć na miarę wymarzony ubiór. Wśród setek wzorów, najnowszych tkanin, dzianin bawełnianych, wełnianych czy jedwabnych, na pewno uda się odnaleźć odpowiadający nam hit sezonu.
Jej moda nie boi się przemijania czasu. Inspirowana klasyką o dobrze wyważonych proporcjach, stanowi przedmiot westchnień kobiet.

W swoim ekskluzywnym atelier, zaopatrzonym w najnowsze, zagraniczne tkaniny i dodatki, realizuje najbardziej wyszukane życzenia klientek, niezależnie od ich wieku i rozmiarów. Oryginalne kreacje z serii haute couture, identyfikują się idealnie z logo Hanny Bieńkowskiej, laureatki ”Złotej Pętelki” i „Złotej Igły”

Logo firmy HANNAH, znane jest w kraju i zagranicą. Nie wyliczając, sukcesów minionych lat, w roku 2013 Hanna Bieńkowska odznaczona została jedną z najbardziej prestiżowych nagród „ Luksusowa Marka Roku”.
Projektantka w swojej twórczości, fascynuje się wręcz odmiennością różnych mód.

Wszystko, co robi – robi z pasją, bo najważniejszy jest dla niej efekt końcowy, stworzenie czegoś oryginalnego, innego… W swojej twórczości jest odważna, ryzykancka, prowokująca i konsekwentna. I te cechy niewątpliwie przyczyniają się do jej sukcesów.


dyplom Złota Igła 1985
dyplom Moda & Styl
dyplom Polska Akademia Mody
statuetka Złota Pętelka
Hanna Bieńkowska Złota Pętelka
statuetka Złota Igła
podziękowanie Złoty Wieszak
statuetka Luksusowa Marka Roku
Hanna Bieńkowska Luksusowa Marka Roku
Hanna Bieńkowska Luksusowa Marka Roku
statuetka Sukces Roku
statuetka Sukces Roku
statuetki
Dyplom Kreator Mody 2016
Statuetka Kreator Mody 2016
Hanna Bieńkowska Kreator Mody 2016